Щирі вітання з професійним святом!

Дата: 01.10.2021 07:29

Шановні працівники освіти!

Прийміть щирі вітання з вашим професійним святом!

Якою б мовою не звучало слово «вчитель», скрізь воно вимовляється з великою пошаною і повагою.

В світі є багато важливих професій, але від професії вчителя залежить майбутнє країни, бо саме педагог щоденно формує людину та суспільство майбутнього, навчає жити, мислити, любити рідну землю. Вчитель закладає в дитині ті моральні й духовні якості, з якими вона йде в подальше  життя.

Напередодні свята хочу подякувати вам, шановні педагоги, за те, що ви даруєте тепло ваших сердець нашім дітям, за те, що сієте в їх душах зерно прекрасного, доброго, вічного.

Низькій вам уклін вам за ваш професіоналізм і терпіння, за любов до обраної справи, за вашу самовідданість і багатство душі!

Хай ваше життя завжди наповнюється любов’ю й повагою ваших учнів!

Бажаю вам міцного здоров’я, щирої радості, творчої наснаги і нових педагогічних звершень!

Зі святом вас, шановні освітяни!

Міський голова                                                    Олександр БРЮХАНОВ