Засідання літературно-поетичного клубу "Ліра"

Дата: 30.09.2021 08:49

29 вересня у Будинку культури відбулось чергове засідання літературно - поетичного клубу "Ліра". На зустрічі виступили місцеві поети: Колюк М. та Курадченко В., член спілки письменників, історик, прозаїк Подкопай О., виконавці авторської пісні Редько Н. та Пономаренко В. Гарячими оплесками присутні зустріли учасників театрального гуртка "Разом". Захід було присвячено Всеукраїнському дню бібліотек та чарівній порі року - осені. Була організована книжкова виставка. На свято прийшли всі любителі поезії та авторської пісні, в тому числі і учні місцевих шкіл.