Відбулась чергова V сесія Південної міської ради VIII скликання

Дата: 28.09.2021 16:55

28 вересня  2021 року відбулась чергова V сесія Південної міської ради VIII скликання . У ході пленарного засідання були розглянуті  більш ніж 100 питань  порядку денного засідання.
З них :
- Про внесення змін до рішення Південної міської ради від 24.12.2020р «Про міський бюджет Південної міської ради на 2021рік»
- Про передачу майна комунальної власності в господарське відання КП УЖКГ Південної міської ради.
- Про передачу комунального майна до КНП «Центр первинної медичної допомоги №1 Харківського району»
- Про затвердження переліків об’єктів малої приватизації.
- Про затвердження Положення про порядок та умови надання платних соціальних послуг, установлення диференційованої  плати за надання соціальних  послуг КУ « Центр надання соціальних послуг» Південної міської ради.
Також було затверджено ряд Програм, що направлені на соціально-економічний розвиток громади.
Були задоволені заяви членів садівничих товариств «Лідія» та «Фаянсовщик».
 Дільничним інспектором поліції  було зачитано інформацію щодо стану правопорядку на території Південної міської громади. Депутатами міської ради було обговорено ряд проблемних питань щодо вуличного  освітлення, прибирання території, недопущення паління листви біля приватних домогосподарств та рекомендовані шляхи їх вирішення.