Форум патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування

Дата: 23.09.2021 09:55

21 вересня представники закладів загальної середньої освіти Південної міської громади, учениця Будянського ліцею № 2 Шевченко Дар’я та учениця Південного ліцею  Блінова Надія, стали учасниками обласного форуму патріотичних сил лідерів учнівського самоврядування Харківської області, що проходив на базі Комунального закладу «Харківський обласний Палац  дитячої та юнацької творчості». В рамках заходу діти з різних громад ділились досвідом роботи одного з пріоритетних напрямків  учнівського самоврядування - національно-патріотичне виховання.   Формування патріотизму в українському суспільстві залишається першочерговим, як для держави так і для системи освіти в цілому. Учнівська молодь відіграє важливу роль у цьому процесі. Різноманітні патріотичні флешмоби, змагання, акції , конкурси, волонтерська робота - все це допомагає виховувати національну свідомість. Учнівське самоврядування всіх 4 навчальних закладів докладає зусиль для того, щоб наша громада стала для кожної молодої людини осередком становлення громадянина, патріота України.