ВСЕ ПРО COVID-СЕРТИФІКАТИ

Дата: 22.09.2021 11:41

COVID-сертифікат — документ, який підтверджує статус про вакцинацію, результати негативного ПЛР-тесту або дані про одужання від коронавірусної хвороби.

Існує 2 версії документа:

1. ВНУТРІШНІЙ
Призначений для використання в Україні

2. МІЖНАРОДНИЙ
Призначений для перетину кордону країн ЄС або інших країн, які визнали український документ.

ЯК ОТРИМАТИ СЕРТИФІКАТ?

ПАПЕРОВИЙ ВАРІАНТ:
1. Зверніться ПІСЛЯ ДВОХ ДОЗ вакцини до сімейного лікаря, з яким Ви укладали декларацію.
2. Документ  заповнюється на основі даних про щеплення, внесених до електронної системи охорони здоров'я.
3. Сертифікат має мати офіційний ШТАМП (кругла печатка) закладу охорони здоров'я  та ПІДПИС лікаря.

Документ містить персональні дані пацієнта: прізвище, ім'я, інформація про вакцинацію (назва вакцини, дата вакцинації тощо).

За потреби й за запитом пацієнта заклад має надрукувати та оформити сертифікат згідно із міжнародними вимогами.

Важливо! Перевірте ПРАВИЛЬНІСТЬ внесених персональних ДАНИХ: ім’я-прізвище, контактні дані тощо

ЕЛЕКТРОННИЙ ВАРІАНТ:
Сертифікат з’явиться поруч із вашими іншими цифровими документами в додатку ДІЯ.

В оновленій версії застосунку потрібно:
1. Натиснути "Послуги"
2. Вибрати пункт "COVID-сертифікати" і натиснути “Отримати сертифікат”.
3. Дія.Підписом необхідно підписати запит на передання даних з Електронної системи охорони здоров’я до Дії.

Нагадаємо, що в нашому Центрі завжди є в наявності вакцина проти коронавірусної хвороби. Про наявність та  можливість зробити щеплення запитуйте у call-центрі:
Vodafone 0950001477
Київстар 0970001477