Екологічний захід в бібліотеці Південного

Дата: 13.09.2021 09:20

ІНТЕРАКТИВНИЙ ЕКОЛОГІЧНИЙ ЗАХІД В БІБЛІОТЕЦІ ПІВДЕННОГО.

10 вересня 2021 року  на базі читальної зали Південної міської публічної бібліотеки, за сприяння Харківської обласної бібліотеки для дітей ( організатор заходу – Південна міська публічна бібліотека)  була проведена інтерактивний  екологічний захід «Зелені легені». Проведенню цього  заходу  передувала виставка екологічного дитячого малюнку з однойменним найменуванням під гаслом «Збережемо планету разом!» , яка демонструвалася в читальній залі міської публічної бібліотеки. Були представлені малюнки переможців обласного конкурсу за екологічної тематики.

В інтерактивному  заході  взяли участь учні 3х-4х класів Південного ліцею та Південного ліцею №2 – загалом 80 осіб.

«Зелені легені» - це не просто виставка, не тільки вікторина або бесіда, а справжній громадський рух, до якого постійно долучаються найкращі представники юного покоління українців – небайдужі школярі, студенти, прогресивна молодь, які усвідомлюють , що треба змінювати спосіб мислення сучасників, створювати наочну мотивацію для збереження рослинного світу, висадки нових дерев,тощо.

Мистецтво здатне через душі людей звертатися до почуттів, його мова є потужною і універсальною.  Кожна картина, колаж,малюнок,плакат є каталізатором народження нових цінностей нашого суспільства, мудрого відношення до кожної рослини, бажання поліпшити екологічний стан планети.

Сподіваємося, що участь в цьому заході  дозволить найменшим нашим читачам  більш уважно та дбайливо  ставитися до стану екології рідного краю та нашої планети взагалі.
Фото без описуФото без опису