Святкування Дня селища Буди.

Дата: 06.09.2021 15:24

05 вересня 2021 року селище Буди Південної міської ТГ відсвяткували свою 347 річницю з дня заснування  та 78 річницю з дня визволення селища  від нацистських загарбників. У парку біля пам’ятника  Слави відбувся мітинг, на якому мешканці вшанували пам'ять  загиблих  та  поклали квіти. Свято продовжилось на Центральній площі, де відбулось дитяче наукове шоу. Дітлахи з радістю та натхненням взяли участь у конкурсах. Під час святкового заходу місцеві аматори дарували чудові пісні та гарний настрій, всім присутнім. Святковий концерт розпочався поздоровленням міського голови Брюханова О.М., радника голови районної ради, депутата районної ради Козакова О.Є., депутата обласної ради  Плотнік Н.А. Вони нагородили за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм,  відповідальне ставлення  до своїх службових обов'язків пам'ятним орденом Незалежность України лікаря хірурга Токаря А.М., пам'ятними медалями на честь 30-річчя Незалежності України  директора клубного закладу Казило В.В. та директора Будянського ліцею № 2 Краєву Н.С. Від  Харківської районної державної адміністрації,  Харківської районної ради  та міського голови Південної міської ради  були нагороджені одні з найкращих мешканців та колективів селища.

Після  закінчення урочистої частини свято продовжилось святковим концертом, запальною дискотекою. Свої таланти показали колективи Будинку культури смт Буди, солісти та танцювальні колективи м. Південне.

Велике захоплення викликало у присутніх вогняне фаєр шоу "Пантера", оплесками зустрічали вокальну групу "Останній дракон". На завершення свята пролунав святковий салют.

Протягом дня на площі працювали дитячі атракціони, гірки, торгівельні майданчики  та різноманітні виставки.

Тож нехай і надалі процвітає селище Буди Південної міської ТГ.

Відділ культури Південної міської радиФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису