Міжнародний пленер  у  Болгарії

Дата: 27.08.2021 11:03

У Будянській школі народного мистецтва Південної міської громади  навчається  80 учнів і всім подобається атмосфера творчості, уваги, родинного тепла, натхнення у невеликому теплому колективі. В свою чергу колектив викладачів дуже любить і поважає своїх вихованців,  виховує в них любов до рідного краю та бачення його краси.
   За роки існування школи викладачі разом з учнями  набували свої знання, свій почерк, свою неординарність близьку тільки нашому будянському мистецькому багажу.
  Творча майстерність  талановитих дітей постійно відмічається участю і високими нагородами у районних, обласних, всеукраїнських, міжнародних виставках, конкурсах, бієнале, фестивалях у Польщі, Болгарії, Литві, Чехії, Білорусії, Канаді і т.і. В цьому році наші учні взяли участь у Міжнардному творчому пленері в м. Балчик в Болгарії, під керівництвом директора школи Пяниди Людмили Євгенівни і привезли с собою не тільки дипломи за участь в цьому пленері але і багато вражень від екскурсій які проходили в рамках цього проекту і багато ідей для наступних творчих робіт.