Виставка дитячих робіт, присвячена 30-річчю Незалежності України

Дата: 25.08.2021 12:33

22 серпня у приміщенні Будянського клубу пройшло урочисте відкриття виставки  дитячих творчих робіт, присвячених 30-річчю Незалежності України. У виставці приймали участь учні Південноміської дитячої художньої школи та Будянської дитячої школи народного мистецтва.
    У творчих роботах учнів представлено велике жанрове різноманіття: сюжетні композиції, пейзажі, натюрморти, портрети, декоративно-ужиткове мистецтво тощо.
    Це засвідчує професійну майстерність викладачів, які покликані відкрити учням світ образотворчого мистецтва, навчити бачити прекрасне  навкруги та відображати його в творчих роботах.
    Також в рамках виставки прийняли участь і самі викладачі, відтворивши  вишивку того чи іншого регіону України при створенні карти України.