Виставка образотворчого мистецтва викладачів мистецьких шкіл  «Святкуємо разом»

Дата: 25.08.2021 12:25

За сприяння Департаменту культури і туризму ХОДА та за ініціативою ОНМЦПК Харкова в галереї «Мистецтво Слобожанщини» розпочала роботу виставка з образотворчого мистецтва викладачів мистецьких шкіл Харківщини та області «Святкуємо разом» до 30-річчя Незалежності України.
     Вцілому експозиція  налічує 65 робіт, серед яких своє почесне місце займають роботи  викладачів  Південноміської дитячої художньої школи та Будянської дитячої школи народного мистецтва Південної міської громади.
    Маючи можливість експонувати  власні творчі роботи, викладачі  демонструють  свої творчі досягнення, мають мотивацію подальшого особистого розвитку. Водночас, для їх учнів важливим є сприйняття свого наставника не тільки як викладача, але і як митця.