Привітання від голови  Південної міської ради з Днем Незалежності!

Дата: 20.08.2021 09:55

Шановні мешканці  Південної міської громади та гості !
Щиро вітаю всіх з нашими величними державними святами з Днем Державного Прапора України! та з Днем незалежності України !
  Цьогоріч незалежна Україна відзначає своє 30-річчя. З одного боку для багатовікової історії українського народу це досить короткий термін, з іншого - ці роки довели зрілість української нації в її самостійному державному поступі.
Хочу насамперед привітати зі святом та висловити щиру вдячність мужнім та відважним українським воїнам, які зараз на передовій захищають нашу незалежність, роблять все для того, щоб ворог не пройшов далі територією України. У  складний час зовнішньої агресії наша нація стає міцнішою.
  Давайте спільно, разом добрими справами, будемо примножувати авторитет і могутність нашої країни, працювати на консолідацію суспільства з метою розвитку і процвітання рідного краю та всієї країни, а також всім серцем, палко любитимемо рідну Україну.
Бажаю всім нам миру в країні і в душі, міцного здоров’я, невичерпної енергії і впевненості у власних силах, безмежного щастя і затишку у родинах, а найголовніше — єднання заради досягнення найзаповітнішого - процвітання України!
З повагою міський голова Олександр Брюханов