Догляд за похилими людьми старше 80 років

Дата: 12.08.2021 11:39

Головним завданням комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Південної міської ради є надання соціальних послуг  громадянам, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3 і 4 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах згідно з медичним висновком.
Серед отримувачів послуг багато громадян поважного віку. 80 - це не просто роки, це величезний життєвий досвід... Кожному в будь-якому віці потрібна увага. Люди похилого віку заслуговують турботи, за станом здоров'я  потребують стороннього догляду, який забезпечують працівники відділення соціальної допомоги вдома  комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Південної міської ради .
На сьогодні на обслуговуванні у відділенні знаходиться
91 мешканець громади віком 80 та більше років
 (50чол. – м. Південне; 41чол. – смт Буди).
Кожного з них відвідує соціальний  робітник згідно графіку, забезпечуючи усім необхідним. Надається допомога у веденні домашнього господарства, закупівлі продуктів, ліків, оформленні документів, субсидій, психологічна підтримка та ін.
Увага з боку громади є даниною поваги перед старшим поколінням. 80 років - зовсім не похилий вік, це досвід, до якого ми повинні прислухатися. Соціальне обслуговування допомагає громадянам адаптуватися у складні економічні часи, не втратити оптимізму та своєчасно піклуватися про стан здоров’я.