Громадяни у 2021 році сплачують податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки за 2020 рік

Дата: 05.08.2021 09:56

Південна міська рада нагадує  громадянам – власникам  нерухомого майна, що розміщено на території Південної міської громади і підлягає обов’язковому оподаткуванню, про необхідність сплати  визначених  податків.
Несплата податку – є виникненням заборгованості та тягне за собою  нарахування штрафних санкцій.
Податок  на нерухомість сплачується з житлової та нежитлової нерухомості, у тому числі з її часток.
Об’єктом оподаткування є об’єкт житлової та нежитлової  нерухомості, в тому числі його частка.
Об’єкти житлової нерухомості – це будівлі, віднесені відповідно до законодавства до житлового фонду,  дачні та садові будинки.
Об’єкти нежитлової нерухомості – будівлі, приміщення, що не віднесені до житлового фонду, зокрема, промислові будівлі, склади, кафе, магазини, гаражі та інші.
Ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки встановлюється рішенням місцевих рад: сільських, селищних, міських та рад об’єднаних територіальних громад.
З рішенням  Південної міської  ради щодо встановлення ставки податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Південної міської ради та на офіційній сторінці Харківської державної податкової інспекції  ГУ ДФС у Харківській області за посиланням: http://kh.sfs.gov.ua/ або звернувшись до Південної міської ради за тел.: (057)746-62-24.

Що роботи у разі виявлення розбіжностей зі  сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки?

Якщо платнику податку надійшло податкове повідомлення – рішення про сплату податку на нерухоме майно, однак ним виявлено розбіжності і він не погоджується із сумою податку, такий платник податку може звернутися до контролюючого органу із заявою про проведення звірки.
Заяви складаються у довільній формі та  подаються платниками податку як особисто до контролюючого органу, так і поштовим відправленням. Додаткову інформацію щодо слати податку на нерухоме майно можна отримати за номерами телефонів за адресою:
 61046, м. Харків, пров. Академіка Підгорного, буд,3.
Тел.: (057) 393-19-36, [email protected]  Харківська державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Харківській області.