ЛЮДИНА – НЕ ТОВАР!

Дата: 30.07.2021 14:19

В рамках відзначення Всесвітнього дня боротьби із торгівлею людьми, на базі читальної зали Південної міської публічної бібліотеки відбувся інформаційний калейдоскоп для користувачів старших класів Південного ліцею та активістів молоді під гаслом : «Людина – не товар!» З доповіді бібліотекаря Фомічової І.М. та завідуючої відділом обслуговування Реуцкової М.М. молодь дізналася про історію становлення цього дня, історію виникнення торгівлі людьми та із сучасним станом боротьби з цією проблемою. Розмірена доповідь переросла у активний диспут серед молоді, щодо заходів запобігання торгівлею людьми. Молоді люди гаряче та небайдуже віднеслися до цієї проблеми сучасного людства. І цей факт  надихає та дарує надію, що гарячі серця  та холодні голови сучасної активної молоді допоможуть раз і назавжди припинити торгівлю живим товаром і відродити віру у гуманність людства. Якщо ви потрапили в ситуацію торгівлі людьми звертайтесь на безкоштовну гарячу лінію в Україні за телефонами: 0 800 505 501 або 527.