До уваги учасників АТО/ООС (мешканців Південної міської ради)!

Дата: 22.07.2021 11:56

Шановні учасники АТО/ООС (мешканці Південної міської ради)!
Відділ соціального захисту населення Південної міської ради пропонує вам безкоштовно пройти курс санаторно-курортного лікування в найкращих санаторно – курортних закладах Харківського району та  області:  "Клінічний санаторій "Роща", «Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» та  санаторій "Ялинка" .
Для цього вам необхідно подати до відділу соціального захисту населення заяву встановленого зразка до якої додати наступні документи:
•    медичну довідку форми 070/о;
•    копію відповідного посвідчення;
•    копію військового квитка (за наявності);
•    копію документа, що підтверджує безпосередню участь (забезпечення проведення) особи в антитерористичній операції чи заходах із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
За більш детальною інформацією можна звернутися до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Південної міської ради за адресою: м. Південне, вул. Гагаріна, 82,  або за телефонами:
746-62-41, 066-834-61-19.