УВАГА!

Дата: 19.05.2021 14:08

З метою надання мешканцям Південної міської ради адміністративних послуг соціального характеру із застосуванням електронного документообігу Відділ соціального захисту населення Південної міської ради впровадив програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада».

Що таке програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада»?
Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» (ПК «ІІС «Соціальна громада») — це клієнт-серверний WEB-додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців ради.
ПК «ІІС «Соціальна громада» об’єднує у єдиному інформаційному середовищі «фронт»-офіси прийому документів від населення, з управлінням  соціального захисту населення Харківської райдержадміністрації, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру.
Це, у свою чергу дає:
•    Можливість оформити та отримати адміністративну послугу соціального характеру за  місцем проживання, а не звертатися за нею до УСЗН ХРДА.
•    Пришвидшення процесу прийому заяв від громадян шляхом формування електронних заяв, як для призначення усіх видів соціальних допомог, так і для взяття пільговика на облік, призначення житлової субсидії. Електронна заява друкується та підписується заявником.
•    Можливість відстеження стану розгляду заяв після звернення до «фронт»-офісу.