ЧУДОВЕ СВЯТО!

Дата: 08.07.2021 13:28

07 липня на Орсовському ставку смт Буди  пройшло чудове свято, на якому було  багато мешканців громади та гостей.
  Усіх присутніх зі святом привітали  заступник голови Південної міської ради з гуманітарних питань Рябоконь О.М., виконуюча обов’язки начальника відділу культури, молоді та спорту Пономаренко В.В., та директор комунального клубного закладу Казило В.В.
Дивовижна атмосфера доброзичливості та щирості, завдяки якої присутні почувались як одна дружня родина, відчуття радості та захоплення дійством – саме так запам’ятається це свято мешканцям та гостям нашої громади.
За давнім звичаєм дівчата плели вінки та пускали їх на воду. Майстер-клас з плетіння вінків показали працівники Південної міської Публічної бібліотеки.
Молоді дівчата прикрашали купальське деревце різноманітними стрічками, загадуючи бажання.
   На свято завітали самодіяльні артисти з Манченківського селищного клубу, які подарували присутнім чудові запальні танці.
Артисти клубного закладу смт. Буди показали цікаве театральне дійство з Водяником, русалками, піратами та з різною нечистю. Іван Купала з Ладою привітав гостей свята та побажав сім’ям громади любові та щастя в домівках.  На воду спустили великий купальський вінок, а після спалили опудало, а з ним усі нещастя та незгоди. Наприкінці свята було запалене вогнище, через яке плигали закохані пари.
  Виступи артистів та творчих  колективів смт. Буди й гостей Манченківського селищного клубу викликали бурхливі овації.
Яскравою кульмінацією цього дивовижного святкового вечора стало вогняне фаєр-шоу, яке й завершило свято Івана Купала.
Чудовий подарунок-сюрприз для громади приготував міський голова Олександр  Брюханов.

Фото без описуФото без опису