Привітання з Днем Конституції України від  міського  голови Олександра Брюханова та колектива  Південної міської ради

Дата: 28.06.2021 09:20

Шановні мешканці громади, дорогі співвітчизники!
 Вітаємо Вас з загальнодержавним святом – Днем Конституції України!
Вкрай важливо завжди відчувати себе невід'ємною частиною розвитку та демократизації нашого спільного  рідного дому – України!
Протягом тисячоліття формувалась та вдосконалювалась українська нація. Багатовікова традиція – це характерна риса Конституційної історії нашої країни. Ще в 1710 році,  коли жодна з країн не мала подібних документів, була проголошена перша українська Конституція Пилипа Орлика!
 Сучасна Конституція України – це  основний Закон, який відзначає державний устрій, порядок та принципи функціонування різних гілок влади, права та обов`язки держави, суспільства та громадян;  закріплює європейські демократичні основи подальшого розвитку держави.
Наша велика країна прекрасна! Кожен з Вас, дорогі співвітчизники, сприяє її розвитку та процвітанню! Нехай в кожній українській родині завжди панують мир, любов, злагода та добробут!