Випускний - незабутній момент у старшокласника!

Дата: 25.06.2021 14:49

Випускний - незабутній момент у житті кожного старшокласника, який вже наступного дня крокуватиме  у доросле  життя. Це не просто літній день, а радісне свято, яке дає початок новим сподіванням, амбіціям і прагненням.
25 червня  в Будянському ліцеї № 2 відбулася урочиста подія  з нагоди вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти. 2020/2021 н.р. закінчують 13 випускників. 11 класу. З них 1 учень – Крохмаль Гліб, який отримав свідоцтво про повну загальну середню освіту з відзнакою та золоту медаль. З цією важливою подією випускників привітала директорка ліцею Н.С. Краєва, класний керівник О.М. Коростильова та батьки. У відповідь випускники висловили  слова вдячності за пророщені у їх душах зерна добра, мудрості, любові.
Щиро бажаємо вам, шановні випускники,  міцного здоров’я, успіхів, щедрої долі та щастя у всьому! То ж у добру путь!