22 червня -  День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.

Дата: 22.06.2021 16:06

Щороку 22 червня наш народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна.
Війна  тривала від 22 червня 1941 року до 8 травня 1945 року. ЇЇ бої стали одними з наймасштабніших у воєнній історії ХХ століття. За різними оцінками, в Україні загинуло від 8 до 10 мільйонів людей, з них цивільного населення – близько 5 мільйонів. На примусові роботи було вивезено 2,2 мільйона людей. На цілковиті руїни було перетворено понад 700 міст та селищ міського типу, майже 30 тисяч сіл. Внаслідок чого 10 мільйонів українців втратило притулок.
Не обійшло лихоліття тих часів майже кожну родину мешканців нашої громади. Пам’ять про загиблих рідних вічна та жива!
Тож, саме сьогодні, у Південної міської  громаді провели  заходи з вшанування пам'яті усіх полеглих синів і дочок українського народу під час Другої світової війни.  З  ранку заступник міського голови Олександр Рябоконь, начальник відділу  культури та спорту Вікторія Пономаренко, разом з активними мешканцями громади, на Братских могилах, вшанували пам'ять загиблих жертв війни хвилиною мовчання та покладанням квітів.
У день скорботи і вшанування, нехай Бог дасть нам миру, мудрості не повторювати помилки минулого та розуміння, що кожне життя – це найвища цінність!