Привітання з Днем дільничного  офіцера поліції  України

Дата: 18.06.2021 08:06

18 червня дільничні відзначають своє професійне свято – День дільничного офіцера поліції.
Професія дільничного офіцера вважається однією з найвідповідальніших та найважчих, адже посадові обов’язки дільничних дуже різноманітні. Саме від роботи дільничного залежить спокій мешканців населених пунктів.
Територію Південної міської громади обслуговує дільничний старший лейтенант  Певний Олег Миколайович.

Шановний Олег Миколайович!
Вітаю Вас з професійним святом – Днем дільничного офіцера поліції України!
Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, особистого щастя, благополуччя, достатку та злагоди у Вашій родині, духовного піднесення на довгі роки та успіхів у роботі. Нехай професійне свято додасть Вам натхнення та невичерпної наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашого міста та нашої держави. І нехай Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях громадян !

З повагою,
міський голова                                                    Олександр БРЮХАНОВ

.