НОВИНИ ВИКОНКОМУ

Дата: 21.05.2021 13:59

Лобіювання приватного інтересу чи безвідповідальність?

Як нам всім добре відомо, 18.05.2021 відбулося чергове засідання виконавчого комітету, на якому були присутні 7 із 13 членів виконкому: Тимченко С.В., Кожедуб Л.А, Рябоконь О.М., Скасків В.І., Ятло С.П.,Краєва Н.С. та Багін М.Л.
На засіданні були розглянути питання щодо затвердження:

•    Плану заходів по підготовці та проведенню на території Південної міської громади Дня захисту дітей.
•    Плану проведення дитячої оздоровчої кампанії в літній період 2021 року.
•    Плану заходів  щодо складання прогнозу на 2022 -2024 роки та проєкту Місцевого бюджету на 2022 рік.
•    Положення, складу та плану роботи Координаційної ради Служби у справах дітей.
•    Організації та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Південної міської ради.
•    Інші робочі питання.

Нажаль, не всі члени виконавчого комітету зрозуміли важливість питань винесених на розгляд та необхідність підтримки щодо їх реалізації.

Так, завдяки упередженості та безвідповідальності Багіна М.Л., Ятла С.П., які утримались від голосування, не підтримано питання організації та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Південної міської ради, що наразі унеможливлює вирішення вищезазначеного питання, яке є одним із першочергових напрямів благоустрою громади.
«за» - 5 осіб;
«проти» - 0 осіб;
«утримались» - 2 особи.
  Рішення не прийняте.

Також, при підтримці депутата Південної міської ради    Пєрєверзєва А.О., члени виконкому Багін М.Л. та Ятло С.М. утримались при голосуванні щодо питання передачі матеріальних цінностей закладів освіти з балансу місцевої ради на баланс відділу освіти.
«за» - 5 осіб;
«проти» - 0 осіб;